Zmena cenníka

piatok, 30. júl 2021

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že kvôli zvyšujúcim sa prepravným a výrobným nákladom sme pristúpili ku zvýšeniu cien našich produktov. Dňa 1.8.2021 nadobudne platnosť nový cenník.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

OSRAM TYREinflate 2000

streda, 23. jún 2021

OTIR2000 prenosný nabíjateľný kompresor

OSRAM TYREinflate 2000 je nabíjateľný kompresor na pneumatiky s digitálnym podsvieteným displejom pre ľahké a presné meranie tlaku a hustenie pneumatík. Ukazuje hodnoty tlaku v BAR, kPA a PSI. OSRAM TYREinflate 2000 má internú pamäť a vďaka pamäťovej funkcii je možné naprogramovať a uložiť až štyri rôzne hodnoty pre rôzne pneumatiky. Veľkou výhodou je funkciou automatického zastavenia: OSRAM TYREinflate 2000 sa automaticky zastaví po dosiahnutí prednastaveného tlaku.

N 7 2

Správny čas na dezinfekciu vzduchu

štvrtok, 11. marec 2021

UV-C LED HEPA čistič vzduchu

Patentovaná technológia VIOLEDS UV-C LED s filtrom H13 HEPA umožňuje súčasne vykonávať čistenie, sterilizáciu a dezodorizáciu vzduchu bez použitia chemikálií. Vďaka tomu vytvára zdravé prostredie. Je vhodný na použitie aj počas jazdy, čo využijú najmä taxi služby a iné prepravné spoločnosti ako Uber a pod.

Eliminuje 99,9% vírusov a baktérií, vrátane SARS-CoV-2 (COVID19).

N 6 1

• Filter H13 HEPA odstraňuje ultrajemný prach a pevné častice až do 2,5 mikrónov (PM2,5)

• Odstraňuje cigaretový dym a deodorizuje vzduch prostredníctvom kombinácie filtra a UV-C LED systému. Účinné v malých uzavretých priestoroch, ako sú kuchyne, kúpeľne, kabíny, autá a izby s domácimi miláčikmi.

• Modulárny systém - pomocou prídavného stojanu je možné položiť ho na akúkoľvek plochu. Po jeho odmontovaní ho stačí vložiť do držiaku nápojov vo Vašom automobile.

• Ekologické riešenie - UV-C LED neobsahujú ortuť ani iné toxické chemikálie, ktoré sa nachádzajú v tradičných UV lampách.

VXPRO IN-CAR PERFORMANCE

pondelok, 21. december 2020

VXPRO IN-CAR PERFORMANCE predstavuje najnovší sortiment autopríslušenstva potrebného pri vašej každodennej ceste. Naše produkty sú vyrobené s ohľadom na čistý dizajn, jednoduché použitie a najvyššiu kvalitu.

VISIONPRO inšpekčné lampy

pondelok, 09. november 2020

Zosvetlite Váš predaj

VisionPRO inšpekčné lampy poskytujú všestranné využitie a vysoký výkon svietenia. Predné svetlo dodá Vášmu pracovnému priestoru rovnomerné osvetlenie. Horné bodové svetlo osvetlí aj ťažko dostupné miesta.

Vďaka spodnej otočnej magnetickej časti a flexibilného háčika môžete nasmerovať až do 500 lumenov tam, kde ich najviac potrebujete.

 

N 4 VP inspection lamps table

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.