Nová webstránka Luxline

utorok, 27. august 2019

Od roku 1996 si naša spoločnosť prešla rôznymi etapami vo vývoji, o nich sa dočítate v ÚVODE stránky. Prišli sme do ďalšej etapy, kedy sa chceme s Vami podeliť o našu radosť z novej stránky. Dostala nový vzhľad a tiež štruktúru. Stránka slúži primárne ako prezentácia našich produktov. Pre registrovaných veľkoobchodných zákazníkov sme zachovali rýchly prístup do systému WEB AMULET, ktorý nájdete hneď vedľa loga.

V sekcii PRODUKTY nájdete náš celý sortiment. Pre lepšiu prehľadnosť je rozdelený do hlavných kategórií a následne každá kategória má svoje podkategórie, aby ste sa jednoducho dopracovali ku hľadanému produktu. Celú štruktúru môžete vidieť na obrázku nižšie.

N 1 b

Ak chcete vedieť, akú pridanú hodnotu Vám vieme ponúknuť, navštívte sekciu NAŠE SLUŽBY.

Ak chcete vedieť o našich akciách a novinkách v našej ponuke, neváhajte prejsť do časti NOVINKY/AKCIE.

 V časti KONTAKT nájdete všetky dôležité telefónne čísla a e-mailové adresy. Ak sa rozhodnete navštíviť nás, nájdete tu aj mapku s naším sídlom. Ak by ste nevedeli na koho sa obrátiť, môžte zavolať na telefónne číslo v Rýchlom kontakte (nachádza sa na každej podstránke dolu) 035/642 68 01 , kde Vám radi poradíme.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Tím Luxline
Zdieľajte na sociálnych sieťach
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.