OSRAM TYREinflate 2000

streda, 23. jún 2021

OTIR2000 prenosný nabíjateľný kompresor

OSRAM TYREinflate 2000 je nabíjateľný kompresor na pneumatiky s digitálnym podsvieteným displejom pre ľahké a presné meranie tlaku a hustenie pneumatík. Ukazuje hodnoty tlaku v BAR, kPA a PSI. OSRAM TYREinflate 2000 má internú pamäť a vďaka pamäťovej funkcii je možné naprogramovať a uložiť až štyri rôzne hodnoty pre rôzne pneumatiky. Veľkou výhodou je funkciou automatického zastavenia: OSRAM TYREinflate 2000 sa automaticky zastaví po dosiahnutí prednastaveného tlaku.

N 7 2

Pomocou dodávaného USB kábla je OSRAM TYREinflate 2000 nabíjateľný a na napájanie nie je potrebná žiadna 12V zásuvka. Používa sa nielen na nahustenie pneumatík automobilov, ale aj na nahustenie pneumatík pre bicykle, skútre a motocykle. Vďaka ľahkému a kompaktnému dizajnu je OSRAM TYREinflate 2000 ideálny na cesty a dá sa vziať takmer kamkoľvek. S priloženou úložnou taškou ho vložte do priehradky vo vašom aute, do tašky alebo do batohu. Skvelé uplatnenie nájde aj pre nadšených cyklistov. Vďaka priloženému držiaku na bicykel sa z neho stane neoddeliteľná súčasť na vašich cyklistických výjazdoch.

N 7 3

Funkcia POWERBANK a LED svetla

Vďaka funkcii powerbanky možno OSRAM TYREinflate 2000 použiť aj ako nabíjačku pre elektronické zariadenia, ako je váš mobilný telefón. Integrovaná funkcia baterky môže navyše poskytnúť osvetlenie v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok. Súčasťou balenia je aj dvojdielna sada adaptéra. S týmto rozšírením nafúkate takmer čokoľvek od bicykla, lopty a iné nafukovacie predmety s ventilmi Presta.

 N 7 4

Objednávku vykonajte u svojho OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU alebo prostredníctvom emailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. KÓD PRODUKTU: OTIR2000

Dodávané príslušenstvo

N 7 1

 

Zdieľajte na sociálnych sieťach
Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžeme odmietnuť nastavením svojho prehliadača.